Detaylı Arama
0 232 335 01 00
 Üye Girişi
 Üye Ol
 Ücretsiz İlan Ver
 Sepetim
Ana SayfaHayvancılıkHayvancılık EkipmanıBarınak ve Ekipmanı

10x50 MAKASLI İZOCAMLI KAR TUTMAYAN HAYVAN BARINAĞI

Favorilerime Ekle
Fiyatı
29.500,00 TL
İlan No
7956
İlan Tarihi
4 Şubat 2017
Durumu
Sıfır
Kimden
Üreticiden
İlan Sahibi:
gulecyuz
Cep Telefonu
0 (533) 6641701
Sabit Telefon
0 (312) 2783708
Üyelik Tarihi
:
9 Eylül 2016
İlan Açıklaması
Haritada Göster
Ekonomik 3 Köşeli Makaslı Genişlik 10 mt Uzunluk 50 mt = 500 m²
ÇADIR İSKELET BÖLÜMÜ

Çadır iskeletlerimizin büküm yerleri otomatik makinelerde yapıldığından gönyesi ve dengesi tamdır. Boru geçme yerleri kaynaksız pres baskı olduğundan tüm ara boruları aynı dengede ve düzgünlüktedir. 
Alt ve Üst Taşıyıcı Borular 481,5 mm Galvanizli Boru
Ara Bağlantı Boruları 321,5 mm Galvanizli Boru
Yan Yükseklik:2,00 mt Orta Yükseklik:4,50-4,80 mt
- ÇADIR BÖLÜMÜ
Astar Brandası Polyevins Dokuma Su Geçirmez Yıkanabilir Özellikte Branda
İzolasyon Bir Yüzeyi Folyo Kaplı 5 cm Kalınlığında İzocam
Dış Kaplama Brandası Uv Katkılı Bakteri Barındırmaz Su Ve Kar Suyu Geçirmez 1.Sınıf Sentetik Branda
Çadır  Ön Giriş Genişlik 2 mt Yükseklik 2 mt Anahtarlı Kilitlenebilir Brandalı Kapı
Soba kurulabilmesi için soba baca çıkış yeri mevcuttur.
Çadır ön ve arka giriş tarafında ve  yan kısmında pencereler mevcuttur.
Telif hakkı şirketimize ait olup ilan ,reklam ,resim ve bilgi kopyalaması yasaktır,kullanılması halinde uyarılmadan yasal işlem yapılacaktır.
Çalışma Saatlerimiz Pazartesi Cumartesi 8:30-18:00 
Nakliye Ve Kurulum Fiyata Dahil Değildir.
Sebebi Firmamız 81 İl Ve Yurtdışına Satış Yapmakta Olduğu İçin Ankara Merkezli Bir Firma Olup İller Arası Mesafeye Göre Müşterilere En Uygun Fiyatlandırmaları Çıkarmaktır. Sabit Nakliye Ve Kurulum Ücreti Uygulaması Müşterilerimizin Genellikle Daha Fazla Ödeme Yapmasına Sebep Olduğu İçin Sizlerin Bulunduğu Yeri Tam Tespit Edip En Uygun Nakliye Ve En Uygun Kurulum Fiyatları İle Hizmet Vermektedir.
    Piyasada Çadırlara 5-10 Yıl Garanti Veren Firmalara Aldanmayın.Çadırı Satarken Ürünün Garantili Olduğunu Söyleyen Kişiler Ciddi Bir Hasarda Ürünün Arkasında Durmayacaktır.Çünkü Ona Garanti Verebilecek Yetkiye Sahip Değildir.Hangi Resmi Kurumun Bu Garantiyi Ona Verdiğini Sorun Ve Belgeyi Mutlaka Talep Edin.Çadır Sektöründe Küçük İşletmelerin Sermayesi 5000-40000 TL Arasında Olup Çadır Atölyesi Kurmanın Kolay Olduğu Kadar Kapatması Da Çok Kolaydır.
            Garanti Belgesi Yönetmeliğinde Çadır Ve Çadır Ürünlerine Dair Yayınlanan Bir Yönetmelik Bulunmamaktadır.( 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Gereğince Garanti Belgesi İle Satılması Zorunlu Olan Ürünler Listesinde Çadır Sektörü Bulunmamaktadır.) Olmayan Yönetmelik Olmayan Tüzükler İle Olmayan Garanti Sistemi İle Müşterilerin Kandırılıp Haksız Rekabet Yaratılmasına Karşı Çıkmaktayız. Firmamız Ürünlerini Satarken Tanıtırken Hayalperest Değil Gerçekçi Bir Tavır İçerisindedir.
                                                         
          ÇADIR YAPI ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ..
          ÇADIR FİYATINI DAHA ÇOK MODELİ BELİRLEDİĞİ İÇİN ALACAĞINIZ ÇADIRI  İYİ ARAŞTIRMALI VE MODELİNİ TAM OLARAK BELİRLEMELİSİNİZ YANLARI DİK GELEN MODEL Mİ  5 KÖŞELİ MODEL Mİ YOKSA BASİT ÜÇGEN ÇATILI VEYA YARIM DAİRE MODEL Mİ?
            HANGİ MODEL OLURSA OLSUN HER ŞEYİ YAZILI NOT ALIN(TAŞIYICI PROFİLLERİN ÇAPI ET KALINLIĞI VE HER ARADA KAÇ ADET ARA BAĞLANTI BORUSU VAR ÇAPI VE ET KALINLIĞINI KAPI PROFİLLERİ ÇAPI  ET KALINLIĞI VE KİLİT YERİ ANAHTAR İLE KİLİTLENEBİLEN SİSTEM OLMASINA DİKKAT EDİN )
            ASTAR BRANDASI İZOLE KISMI DIŞ KAPLAMA BRANDASININ SERTİFİKALI OLMASINA DİKKAT EDİN.İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILAN AÇIKLAMALARA VEYA TELEFONLA YAPILAN GÖRÜŞMELERE ÇOK ALDANMAYIN MÜMKÜNSE ÜRETİM YERLERİNİ GÖRÜN. ÇADIR İSKELET AKSAMINA BÜKÜM VE PRESLEME YAPIYORUZ HEPSİ KENDİ BÜNYEMİZDE DİYEN BAZI ATÖLYELERİN DURUMUNU GÖZLERİNİZLE GÖRÜN EN AZ 3 YERDEN FİYAT ALIN ATÖLYELERİNİ GÖRME İMKANINIZ YOKSA FİRMANIN GEÇMİŞİ MESLEKİ BİLGİSİ VE HANGİ KURUMLARA İŞ YAPMIŞTIR KAPASİTE RAPORU VAR MI BU İŞİ YAPMAYA YETKİLİ Mİ REFERANSLARINI TALEP EDİN SÖZLÜ DEĞİL LÜTFEN YAZILI OLSUN.
            KAPASİTE RAPORU FİRMANIN BU İŞİ YAPMAYA YETERLİ OLDUĞUNU GÖSTEREN BELGEDİR.BAHSEDİLEN PRES BÜKME VE OTOMASYON GEÇME KISIMLARI  SIKMA PRES YAPAN MAKİNALARI BULUNDURAN FİRMALAR MİNİMUM TEK KAT ÜZERİNDE 2000 M² ALANA İHTİYACI VARDIR.BRANDA PRESLEMEYİDE BUNA DAHİL EDERSEK 2.500-3.000 M² BİR ALAN OLMASI GEREKİR.
            ÇADIR KÜMES VE BARINAKLAR İÇİN YEMLİK SULUK GİBİ İÇ EKİPMANLARI ÇADIR FİRMALARINDAN DEĞİL DİREK ÜRETİCİDEN VEYA YETKİLİ BAYİİDEN ALIN;HEM KALİTESİZ ÜRÜN ALIP HEMDE FAZLA PARA ÖDEMEYİNİZ (FIRSATÇILARA DİKKAT ETMENİZİ RİCA EDERİZ)
            MESLEKİ BİLGİ VE TEKNOLOJİ TAKİBİ 1989 YILINDAN BUGÜNE SEKTÖRDE ÖNCÜ KURULUŞ
            GÜLEÇYÜZ GRUP ÇADIR DA MARKA
                                                        #herkesiçin1çadır

© Copyright 2019 aliemmi.com