Detaylı Arama
0 232 335 01 00
 Üye Girişi
 Üye Ol
 Ücretsiz İlan Ver
 Sepetim
Ana SayfaHayvancılıkYemlerBalık Yemleri

BrightBait Fluorescent Nutrient BrightBait Fosforlu Solucan Yemi

Favorilerime Ekle
Fiyatı
Talep Halinde
İlan No
9297
İlan Tarihi
15 Haziran 2017
Kimden
Sahibinden
İlan Sahibi:
sweetheartjesus
Cep Telefonu
0 (555) 8612244
Sabit Telefon
-
Üyelik Tarihi
:
12 Ekim 2016
İlan Açıklaması
Haritada Göster
Balıkçılıkla uğraşıyorsanız, bizim gibi, farklı su türlerinin, hava koşullarının ve mevsimlerin hepsinin farklı renk ve yem çeşitlerini gerektirdiğini biliyorsunuzdur. Geleneksel avlanma solucanının her zaman yem olarak yenilmediğini biliyoruz. İyi bir şeyin daha da iyi yapılabileceğini de biliyoruz! İşte bu yüzden parlayan yeşil flüoresan canlı solucan yem BrightBait size sunmak isteriz. Brightbait ™ kokusu, hareketi, parlaklığı ve parlak yeşil rengi sayesinde solucanlar balıklara dayanılmaz!

Şimdi kendi solucanlarınızı yeşil solucanlara, yeşil fosforlu solucanlarına dönüştürebilirsiniz ... seçim sizin!

Solucanların içten parlak yeşil renkte olmasını sağlayan özel formüle edilmiş bir besin maddesi! Karanlık sularda, gece balık tutmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Balıkların, güçlü renklere, ayrıca koku ve hareketlere çekildiği bilinmektedir, bu yüzden canlı yeşil solucanlar her avcının yem kutusunun bir parçası olmalıdır. Bir 30g'lık yem 300g Solucanlara dönüşecek. Solucanlar renk değiştirmeleri 24 saat sürer.


Nasıl kullanılır? - tüketicilere yönelik talimatlar

BrightBait Flüoresan Renkli Besin Maddesi'nin amacı solucanlara flüoresans yeşil renk vermektir. Asla bu ürünle başka renkler katmaya çalışmayın!

En iyi sonucu elde etmek için nasıl ilerlemelisiniz:

İlk olarak, 1 gr'lık turba kalıbını yem kutusuna koyun. Ardından yaklaşık 4 g (5 ml) BrightBait ™ renk besleyici ekleyin. Kutunun üzerine bir kap koyun ve sulu çalkalayarak turba kalıbı ve renkli toz karışık olsun.

Sonra kutuya yaklaşık 40 solucan ekleyin. Ayrıca biraz daha (1,5-2dl) taze torf ekleyin. Kutuyu normal oda sıcaklığında (yaklaşık 20 ° c) bir günlüğünde (24 saat) bırakın. Bu süre zarfında kutuyu her seferinde hafifçe sallayın.

Bir gün sonra solucanlar renkli flüoresan yeşildir. Rengin daha güçlü olmasını istiyorsanız, kutuyu daha uzun süre oda sıcaklığına bırakın. Oda sıcaklığında maksimum süre tamamen 2 gündür (48 saat). Bundan sonra kutuyu daha serin bir yere (+5 - + 12 ° c) getirin.

Unutmayın ki BrightBait solucanlara "gün ışığı solucanları" denir. Bu, floresan yeşil rengin gün ışığında veya UV ışığında göründüğü anlamına gelir. Yapay ışıkta, solucanlar gün ışığında olduğu kadar parlak görünmüyor. Deneyin, farkı göreceksiniz!

Kurumsal

Hakkımızda İnsan Kaynakları Basın Odası İletişim

Yardım

Nasıl Ürün Alırım? Nasıl Ürün Satarım? Ödeme Seçenekleri Alış Sonrası İşlemler

Dükkanlar

Benim Dükkanım Neden emmi Dükkan? Dükkan Açmak İstiyorum Ödeme Formu

Gizlilik ve Kullanım

Gizlilik Politikası Kullanıcı Sözleşmesi Mesafeli Satış Sözleşmesi İptal ve İade

Bizi Takip Edin

Facebook Twitter Google+ Linkedin

© Copyright 2021 aliemmi.com