Detaylı Arama
0 232 335 01 00
 Üye Girişi
 Üye Ol
 Ücretsiz İlan Ver
 Sepetim
Nasıl Ürün Alırım?

aliemmi.com doğrudan ürün satışı yapmamaktadır. Satın aldığınız ürünler aliemmi.com tarafından değil, satıcı olarak işlem yapan kullanıcılar tarafından size gönderilir. aliemmi.com sadece bu alışverişin taraflar için güvenli şekilde sonuçlandırılması için süreci yönetir ve gerekli tedbirleri sağlar.
Bir ürünü almaya karar verdiğinizde, ürün sayfasında bulunan ürün açıklamalarını, kargo bilgilerini ve satıcının profil sayfasını inceleyin.

Nasıl ürün alırım?
Ürün sayfasındaki Hemen AL! ya da sepete ekle butonuna tıklayın.
Adres seçimi ekranında ürünün teslim edileceği adresi belirleyin.
Ödeme ekranında, EFT, havale , kapıda ödeme, kredi kartı, banka kartı, sanal kart veya BKM Express ile ödemenizi yapın.
Ödeme ekranında, satın alacağınız ürünleri ve ürünlerin gönderileceği adresi ekranın sağ tarafında yer alan "Alışveriş Özeti" bölümünden görebilirsiniz.
Ödeme sırasında satın aldığınız ürünleri değiştirmek isterseniz "sepeti düzenle" linkinden ürünleri değiştirebilir, adres bilgilerinizi değiştirmek isterseniz "Değiştir" linkinden düzenleme yapabilirsiniz.
Ürünü satın aldıktan sonra
Ödeme yaptığınızda, ürün bedeli aliemmi.com havuz hesabına (güvenli hesap) aktarılır. Siz ürünü teslim alıp onay vermeden ürün bedeli satıcıya aktarılmaz.
1.Satıcı ürünü kargolar
Ürünü satın aldınız. Satıcı 3 iş günü içerisinde ürünü size gönderir ve kargo bilgilerini sisteme girer. Kargo bilgilerine üye sayfanızdan ulaşabilir ve kargonun takibini yapabilirsiniz.
2.Ürünü onaylayın
Ürün size kargolandıktan sonra ürüne onay vermeniz için 3 iş günü süreniz vardır. Ürünü teslim aldığınızda kontrollerinizi yapıp onay verin.
Onay verdiğinizde, aliemmi.com havuz hesabında bekletilen ürün bedeli satıcının hesabına aktarılır.

Sıkça Sorulan Sorular: 

Satıcı ürünü kargolamadı.
Satıcı, 3 iş günü içerisinde ürünü kargolamazsa aliemmi.com tarafından satıcıya hatırlatma mesajı gönderilir ve son 24 saatlik süreç başlar. Son 24 saat içerisinde de ürün kargolamazsa sayfanızda "Satışı iptal et" linki çıkar. Bu link ile satışı iptal edebilirsiniz. Satışı iptal ettiğinizde ürün bedeli kartınıza iade edilir ve size tek taraflı puan ve yorum hakkı verilir.

Ürün bana ulaşmadı.
Kargolanan ürün 3 iş günü içerisinde size ulaşmadıysa, üye sayfanızdaki "Sorun Bildir" seçeneğinden Çözüm Merkezi'ne ulaşabilir ve onay sürecini 72 saat uzatabilirsiniz. Yine Çözüm Merkezi'nden satıcıya mesaj göndererek kargonun son durumu hakkında bilgi isteyebilir, ayrıca kargo şirketinin web sitesinden kargonun durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ürün iadesi ve sorun bildirimi.
Teslim aldığınız ürünü iade etmek için, üye sayfanızdan sorun bildirerek iade sürecini başlatabilirsiniz.

Gizlilik Kuralları
Aliemmi.com üzerindeki işlemlerinizden elde edilen kişisel veriler, Gizlilik Politikasında açıklanan kurallar ışığında saklanır ve kullanılır. Alıcı ve Satıcılar da Gizlilik Politikasında yer verilen kurallara uymakla yükümlüdür.

../..

Kurumsal

Hakkımızda İnsan Kaynakları Basın Odası İletişim

Yardım

Nasıl Ürün Alırım? Nasıl Ürün Satarım? Ödeme Seçenekleri Alış Sonrası İşlemler

Dükkanlar

Benim Dükkanım Neden emmi Dükkan? Dükkan Açmak İstiyorum Ödeme Formu

Gizlilik ve Kullanım

Gizlilik Politikası Kullanıcı Sözleşmesi Mesafeli Satış Sözleşmesi İptal ve İade

Bizi Takip Edin

Facebook Twitter Google+ Linkedin

© Copyright 2024 aliemmi.com