Detaylı Arama
0 232 335 01 00
 Üye Girişi
 Üye Ol
 Ücretsiz İlan Ver
 Sepetim
Hakkımızda

aliemmi.com tarım sektörünün tüm ihtiyacına cevap verebilecek şekilde; tarımsal tedarik, tarım ve ev ekonomisi ürünleri dahil en kapsamlı içeriğine sahip Türkiye'nin ilk tarımsal e-ticaret sitesidir.

Ürün çeşitliliği ve kullanıcı profili ile alıcı ve satıcılar için çok detaylı ve çok etkili bir alışveriş süreci sağlamaktadır.

Bununla birlikte Emmi Güvenli Ticaret (eGT), 256 bit SSL koruması ile yüksek seviyede güvenli alışveriş ortamı sağlayarak en güvenli şekilde alım-satım sürecinin tamamlanmasını sağlar.
Emmi Hiper Dükkan (eHD), dilediğiniz miktarda ürününüzü satışa sunmanızı ve ihtiyacınız olan ürünün birçok çeşidini bulabilme imkanı yaratır. Emmi Hiper Dükkan'da isterseniz 1, isterseniz 1 milyon ürününüzü hiçbir sayı sınırı olmaksızın, ücretsiz olarak satışa sunabilirsiniz. 

Üstelik cep telefonunda, bilgisayarda ve tablette 4.5G ışık hızıyla iş yerinde ve arazide, 7/24 işinizin yanınızda olması şansını yakalar ve dilediğiniz zaman dükkanınızı ve satış sürecinizi kontrol edebilirsiniz. 

aliemmi.com, kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde saniyeler içerisinde ilan ve fotoğraf yükleyerek ürünlerinizi en kolay ve en hızlı şekilde satışa sunmanızı sağlar. 

aliemmi.com aracılığıyla Türkiye'nin en kapsamlı tarım sitesinde müşteriye kolay gelen ilan dizaynları ve sosyal medya arayüzleri ile en etkin ve en keyifli alım-satım sürecini tamamen ücretsiz olarak sürdürebilirsiniz. 

Dünya iyi fikirler üstünde büyür.
Daha kârlı ve güvenli bir işbirliği için sizi aliemmi.com'a davet ediyoruz.
Sizi de aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır.

aliemmi.com.

../..

Kurumsal

Hakkımızda İnsan Kaynakları Basın Odası İletişim

Yardım

Nasıl Ürün Alırım? Nasıl Ürün Satarım? Ödeme Seçenekleri Alış Sonrası İşlemler

Dükkanlar

Benim Dükkanım Neden emmi Dükkan? Dükkan Açmak İstiyorum Ödeme Formu

Gizlilik ve Kullanım

Gizlilik Politikası Kullanıcı Sözleşmesi Mesafeli Satış Sözleşmesi İptal ve İade

Bizi Takip Edin

Facebook Twitter Google+ Linkedin

© Copyright 2022 aliemmi.com