Detaylı Arama
0 232 335 01 00
 Üye Girişi
 Üye Ol
 Ücretsiz İlan Ver
 Sepetim
Ana SayfaZirai MücadeleBiyolojik Mücadele

BKS Roll Clips

Favorilerime Ekle
Fiyatı
4,99 TL
İlan No
1890
İlan Tarihi
27 Ekim 2016
Kimden
Sahibinden
İlan Sahibi:
BKS
Cep Telefonu
0 (541) 4263926
Sabit Telefon
0 (242) 4262633
Üyelik Tarihi
:
26 Ekim 2016
İlan Açıklaması
Haritada Göster
BKS ROLL CLIPS® kapalı ve açık tarım sahalarında ürün yetiştiriciliğinde, zararlılarla (haşerat, böcek vb.) mücadelede kullanılan, değişik dalga boylarıyla renk yoğunluk ve parlaklıklarına sahip farklı renklerdeki PE. VE PP. den yapılan yapışkan şerit tuzakların, tarım sahasında sabitlenmesini sağlayan bir alt gövde, bahsedilen alt gövde üzerinde kenetlenen bir üst gövdeye sahip şerit tuzak bağlantı aparatıdır.
Buluşun amacı, sera ya da açık tarım alanlarında, haşerat yoğunluğuna göre direk ya da tel gibi unsurlarının üzerine şerit tuzakların, üretim mevsimi içerisinde hızlı ve kolay bir şekilde yeni tuzaklar ile değiştirilmesini sağlamaktır.
Buluşun diğer bir amacı da kullanıldığı alandaki her direk ve tel arasında şerit tuzakların küçük parçalar halinde sabitlenmesi sağlanarak, şerit tuzakların hem istenilen ebatta kullanılmasını sağlamak hem de gergin olarak kalmasını sağlamaktır.
Aparatın arka kısmında ki çapraz ayaklar vasıtasıyla sera bitki askı tellerine ek bir ürüne ihtiyaç olmadan kolaylıkla monte edilmektedir. Aşağı ve yukarı yönde kolaylıkla hareket ettirilebilir. İstenilen noktada da hiçbir işlem uygulamadan sabit kalabilir. Bu da sera içerisinde şerit tuzak ürününün daha verimli ve pratik kullanımını sağlar. Ayrıca sera direkleri üzerine iki adet plastik cırt kelepçe aracılığı ile kolaylıkla sabitlenebilir. Sabitlenmiş olan aparatımızın ön yüzünde hareketli unsur vasıtasıyla arka yüzeydeki ana unsur arasına sıkıştırılan şerit tuzaklar kolayca sabitlenmiş olur ve böylelikle şerit tuzak istenilen gerginlikte tutturulmuş olur. Şerit tuzakların sezon içerisinde sık sık değiştirilmesi gerektiği için uygulamanın hızlı ve kolay gerçekleştirilmesini sağlar.

Roll Clips için kullanım vidyomuzu buradan bulabilirsiniz:
https:www.youtube.comwatch?v=2OspwqA44Wc

Bizi Takip Edin

Facebook Twitter Google+ Linkedin

© Copyright 2020 aliemmi.com