Detaylı Arama
0 232 335 01 00
 Üye Girişi
 Üye Ol
 Ücretsiz İlan Ver
 Sepetim
Ana SayfaMekanizasyonÖzel Amaçlı MakinalarDiğer

Renas RMX-U1 U tipi Karıştırıcı, toz- toz, toz-granül,karışımlar

Favorilerime Ekle
Fiyatı
9.000,00 TL
İlan No
1487
İlan Tarihi
12 Ekim 2016
Kimden
Üreticiden
İlan Sahibi:
RenasMakina
Cep Telefonu
0 (533) 2653065
Sabit Telefon
0 (216) 4708374
Üyelik Tarihi
:
28 Eylül 2016
İlan Açıklaması
Haritada Göster

Renas RMX-U1 U tipi Karıştırıcı, toz- toz, toz-granül, granül-granül ve rutubetlendirme karışımlar için son derece kullanışlı bir makinadır. 

Renas RMX-U1 U tipi Karıştırıcı, üretim sırasında ve üretimden sonra eklenebilinen birçok modülü sayesinde, karıştırma sorunlarınıza, hesaplı, pratik ve akılcı çözümler sunar. Üç yönlü helezon sistemi sayesinde, aynı anda ürünü 3 yöne birden çekerek tam homojen karışım yapabilir.  Karışım süresi, emsal sistemlere göre çok daha kısadır. 

Renas RMX-U1 U tipi Karıştırıcı Sus 304 Paslanmaz Çelik malzemeden üretilmiştir. Dilenirse DKP Sac veya Sus 316 Paslanmaz Çelik Malzemeden Üretilebilir. 

Renas RMX-U1 U tipi Karıştırıcı %100 yerli imalattır. Kütahya daki Fabrikamızda tüm parçaları kendi bünyemizde üretilmektedir, Kullandığımız Şanzuman ve motor grubu da yine yerli üreticilerden tedarik edilmektedir. 

Renas RMX-U1 U Serisi Karıştırıcılar 3 farklı boyutta standart olarak satışa sunulmuştur, 
Ancak daha yüksek kapasitelerde sipariş üzerine üretim yapılabilmektedir.
            Renas RMX - U1 Serisi; 125 Lt Hacime Sahiptir.
            Renas RMX - U2 Serisi: 225 Lt Hacime Sahiptir.
            Renas RMX - U3 Serisi: 500 Lt Hacime Sahiptir.
            Renas RMX - U2 serisi ençok talep edilen model olması sebebi ile genelde sürekli stoklu olarak bulunmaktadır.

Renas RMX-U1 U tipi Karıştırıcıda standart Olarak Sunulan Özellikler;
            Doldurma kapaklarının tamamında çalışmayı durdurucu emniyet anahtarı
            Tam topraklanmış gövde
            Karışım Yönü Değiştirme Şarteri,
            Start stop şeklinde devreye girmeyi sağlayan pano
            Kolay yer değiştirebilmek için gövdeye monteli  kilitli tekerlekler,
            Kolay temizlenebilir, ergonomik tasarım.
Renas RMX-U1 U tipi Karıştırıcıda Opsiyonel Olarak Sunulan Özellikler;


            Pnömatik kumandalı otomatik açılabilen boşaltma kapağı; Makinaya sadece ilk imalat esnasında eklenebilen bu özellik sayesinde, özellikle   karışımı bitmiş ürünleri, paketleme yada dolum hattınıza entegre ederek, boşaltma kapağının sürekli yada belirli bir sürede açık kalmasını sağlayabilirsiniz. Makina ana  kontrol panosunda bulunan klemens kutusunda, hattınıza entegre edebilmeniz için tetikleme sinyal girişi bulunmaktadır.
             Pnömatik kumandalı otomatik açılabilen doldurma kapağı; Makinaya sadece ilk imalat esnasında eklenebilen bu özellik sayesinde, tam otomasyon besleme   sistemlerine entegre edilerek, makinanın ürün besleme kapağının otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz. Makina ana kontrol panosunda bulunan klemens kutusunda, Pnömatik açılır kapağı hattınıza entegre edebilmeniz için tetikleme sinyal girişi bulunmaktadır.
             Zamanlayıcı; Makina imal edildikten sonrada isteğe bağlı olarak eklenebilinen bu özellik sayesinde,  karıştırma zamanını programlayarak, makinanın nekadar süre karıştırma yapacağını belirleyebilirsiniz.
             1, 2, 3, 5 çıkışlı Loadcell ile tartım özelliği; Makinaya sadece ilk imalat esnasında eklenebilinen bu özellik sayesinde, 1,2,3 veya 5  çeşit ayrı ürünü programladığınız ağırlıklarda otomatik olarak besleyebilirsiniz.
             iki ayrı dolum kapağı; Makinaya sadece ilk imalat esnasında eklenebilinen bu özellik sayesinde, ürün besleme kapağının bir bölümünü sabit bir bölümünü hareketli, yada iki bölümü hareketli olarak çalıştırabilirsiniz.
             Rutubetlendirme Nozulları; Makinaya imal edildikten sonra da isteğe bağlı olarak eklenebilinen bu özellik sayesinde, karışımınınızın nem miktarını arttırabilirsiniz. Tankınıza yada sıvı hattınıza bağlamanız için nozulların ilk giriş noktasında manşon bulunmaktadır.
             Tam otomatik dozajlamalı, otomasyon rutubetlendirme sistemi; Makinaya imal edildikten sonra da isteğe bağlı olarak eklenebilinen bu özellik sayesinde; Makinaya entegre bulunan sıvı tankından dilediğiniz miktardaki  nem veya sıvı etken maddeyi, karışıma uygulayabilirsiniz.
             Loadcell tartım destekli PLC ve dokunmatik ekran kontrollü, 2 ila 5 ürün arası karışım otomasyonu; Makinaya sadece ilk imalatesnasında eklenebilinen bu özellik sayesinde, karışımlarınıza reçeteler oluşturabilir, ürün silolarından reçetedeki miktarı otomatik olarak doldurabilir, karışım süresi belirleyip, süre bitiminde otomatik olarak ürünü boşaltabilirsiniz.  
            220 V giriş düşük tork, 380 V yüksek torklu Hız ayar sistemi; Makinaya imal edildikten sonra da isteğe bağlı olarak eklenebilinen bu özellik sayesinde, makinanın karıştırma hızını belirleyebilirsiniz. iki farklı frekans konvertörü seçeneğimiz bulunmaktadır. mono faz ve tri faz girişli, mono faz girişli modelimiz, özellikle sanayi ceyranı bulunmayan imalathanelerde yüksek güç gerektirmeyen imalatlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.  Tri faz girişli modelimiz, yüksek güç gerektiren imalatlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
 
Model:   Güç   Elektrik   Hacim   Kapasite   Ağırlık   Şase  
RMX-U1   1,5 Kw   220V 380V   120 Lt   Ürüne Bağlı   116 KG   Sus 304  
RMX-U2   2,2 Kw   380V   225 Lt   Ürüne Bağlı   188 KG   Sus 304  
RMX-U3   3  Kw   380V              500 Lt   Ürüne Bağlı   218 KG   Sus 304  

Bizi Takip Edin

Facebook Twitter Google+ Linkedin

© Copyright 2022 aliemmi.com