Detaylı Arama
0 232 335 01 00
 Üye Girişi
 Üye Ol
 Ücretsiz İlan Ver
 Sepetim
Ana SayfaDepolama / AmbalajAmbalajDiğer

Tam Otomatik 4 Nozullu Lineer Sıvı Dolum Makinası

Favorilerime Ekle
Fiyatı
Sorunuz
İlan No
9542
İlan Tarihi
30 Haziran 2017
Kimden
Üreticiden
İlan Sahibi:
RenasMakina
Cep Telefonu
0 (533) 2653065
Sabit Telefon
0 (216) 4708374
Üyelik Tarihi
:
28 Eylül 2016
İlan Açıklaması
Haritada Göster
ROD- S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Lineer Sıvı Dolum Hattı
Sıvı Dolum Makinası
Tam Otomatik Sıvı Dolum Makinası ROD-S1U4D
Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinası,  vizkozitesi 1,5' a kadar olan ve dolum sırasında köpürme sorunu bulunmayan likit ürünleri sorunsuzca tam otomatik olarak doldurmak için tasarlanmıştır.  Makinamız her bir dolumda, aynı anda 4 tane ambalajı birden dolurabilmektedir. Bu özelliği sayesinde dolum gramajına göre değişiklik göstermek kaidesi ile, saatte 3250 adet üretim kapasitesine ulaşabilir.  

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının standart konveyör bandı sert paletten yapılmıştır. Pvc bantlara göre çok daha sağlık ve uzun ömürlüdür. Ayrıca oluşabilecek hasarlarda, komple bandın tamamını değiştirmeniz gerekmemektedir. Sadece hasar gören tarafı değiştirerek küçük maliyetlerle tamirat yapabilirsiniz. 

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının tüm modellerinde, konveyör hız ayarı standart olarak sunulmaktadır. Bu özelliği sayesinde, birçok ambalaj çeşidinde sorunsuz olarak çalışabilirsiniz. Bu fonksiyon, aynı makina da hem pet hemde cam ambalaj çeşitlerinde rahatlıkla çalışabilme olanağı sağlamaktadır.

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının ambalajınıza göre üretebilinen farklı çaptaki dolum nozulları sayesinde özellikle geniş ağızlı ambalajlarınız için üretilecek  geniş çaptaki nozullar ile daha hızlı dolum yapabilirsiniz.

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının dolum nozulları, dolum sırasında yine farklı ambalajlarınıza göre, farklı mesafede aşağı inerek, ambalajın içerisine girerek dolum yapar ve dolum sırasında doldurulan ürün dışarı sıçramaz. 5 ila 100 mm arasındaki dalış yüksekliklerinden firmamız fark ücret almamaktadır.  

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasını emsal makinalardan ayıran en büyük özelliği, ürün yoğunluğuna göre değişkenlik göstermesi kaidesi ile dolduracağınız ürünü 4 mt mesafeye kadar kendisi herhangi bir pompaya gerek kalmadan emiş yapabilir.   

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının Paletli konveyörü standart olarak 120mm genişliğindedir, daha geniş ambalajlarınız için farklı genişlikte konveyör bandı üretebiliriz.  

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının tüm modellerinde 7" Kolay kullanım menüsüne sahip, dokunmatik opratör Paneli bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde, makinanızın çalışması ile ilgili birçok ayarı kolaylıkla yapabilir, üretim adedi gibi bilgileride edinebilirsiniz. 

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının 4 adet dolum istasyonu bulunmaktadır. her bir seferde aynı anda 4 ambalajı birden doldurur. Ayrıca bu 4 istasyonun herbirisine ayrı ayrı gramaj ayarı yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde doldurduğunuz her ambalajda tam gramaj alırsınız. 

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının Ürüne temas eden tüm conta ve oring tertibatının tamamı, anti bakteriyel silikon malzemeden üretilmiştir.  

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının Tüm ürüne temas eden yüzeylerinin tamamı SUS 304 Paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Gerek kullandığımız conta ve oringler, gerekse ürüne temas eden yüzeylerin üretildiği meteryal sayesinde üretimlerinizde, GMP, FDA ve gıda normlarına tam uyumlu üretim yapabilirsiniz.   

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının tüm bağlantı noktalarında anahtar veya takım gerektirmeden sökülüp takılabilinen flanşlı ferrule sistemi bulunmaktadır. Kolayca sökülüp takılabilinen bağlantı noktaları sayesinde, makinanın temizliği ve ürün değişimi sonderece kolaydır.   

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının emiş pistonlarının tamamı honlanmıştır. Bu özellik sayesinde, conta ve keçe tahribatlarınızla, gramaj fireleriniz en aza indirilmiştir.   

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının Tüm modellerinde standart olarak konveyör hızı ayarlanabilmektedir. Bu özellik sayesinde birçok ambalaj çeşidinde rahatlıkla çalışabilirsiniz.  

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasın da standart olarak bulunan sensörler öğretme özellikli fiber optik cisimden yansımalıdır. Şeffaf şişelerde de sorunsuz okuma sağlayan bu özellik sayesinde yine birçok farklı ambalajda çalışabilirsiniz. birçok farklı sensör seçeneğimiz sayesinde farklı sensör ihtiyaçlarınızda da çözümlerimiz mevcuttur. 

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının tüm üretim ve tasarım aşamaları firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir. Makinamız %100 yerli üretim bir makinadır. Makinanın otomasyon ve mekatronik tasarımları  da kendi bünyemizde yapıldığı için, farklı ihtiyaçlarınızın çözümü konusunda da  destek sağlayabiliriz.  
Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının 3 farklı dolum aralığına sahip modeli bulunmaktadır;

30-300 ml
50-500 ml
20-250 ml

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasın da standart olarak sunulan aynı ambalaja 1 den fazla dolum yapabilme özelliği sayesinde, çok daha geniş dolum aralığında çalışabilirsiniz. 
 

Bizi Takip Edin

Facebook Twitter Google+ Linkedin

© Copyright 2024 aliemmi.com