Detaylı Arama
0 232 335 01 00
 Üye Girişi
 Üye Ol
 Ücretsiz İlan Ver
 Sepetim
Ana SayfaDepolama / AmbalajAmbalajDiğer

Tam Otomatik Kapak Beslemeli Vidalı Kapak Sıkma Makinası

Favorilerime Ekle
Fiyatı
Sorunuz
İlan No
9543
İlan Tarihi
30 Haziran 2017
Kimden
Üreticiden
İlan Sahibi:
RenasMakina
Cep Telefonu
0 (533) 2653065
Sabit Telefon
0 (216) 4708374
Üyelik Tarihi
:
28 Eylül 2016
İlan Açıklaması
Haritada Göster
Renas ROK-V4AF Tam Otomatik Kapak Beslemeli Vidalı Kapak Sıkma  Makinası 
Triger Kapaklar, Cam kavanoz kapakları, geniş çaptaki kapaklar, sprey ve gagalı kapaklar için, bulunmaz bir makinadır. Her kapak için ayrı kalıp gerektirmez! Makinamızı ROK-V4A modelinden ayıran En büyük özelliği kapağı sıkmadan önce şişenin üzerinde bir hazneden vibrasyonlu tepsi yardımıyla çakmasıdır. Bu özellik sayesinde, üretim sırasındaki gerekli personel sayısı bir kişi azalacaktır. Ancak bu modeli, sadece tek tip kapak kullandığınız ürünleriniz için tavsiye ediyoruz. Her kapak çeşidi için ayrı besleme tepsisi ve çakma aparatı yapılması gerekmektedir.
 
RenasROK-V4AF Tam Otomatik Kapak Beslemeli Vidalı Kapak Sıkma  Makinası 
ilk istasyonda, şişenin üzerine kapağınızı doğru yönde çakarak, sıkılmaya hazır bir hale getirir, bu istasyonda şişenin kapağına  üstten baskı uygulanarak, kapağın diş yatağına oturmasını sağlanır. Daha sonra üzerine kapak çakılan şişe, ikinci istasyon olan kapak sıkma istasyonuna gelerek, belirlediğiniz süre miktarınca, kapağı 4 taraftan kavrayan poliüretan sıkma topları ile her 4 açıdan da eşit güç uygulayarak sıkar. Makinamız birden çok vidalı kapak çeşidini her seferinde ayrı kalıp yaptırmadan tek makina da kapatabilmeniz için tasarlanmıştır. Özellikle, sprey kapak çeşitleri, gagalı kapaklar, pushbull kapaklar, triger sprey kapaklar v.b. kapatılması zor kapaklar için tek çözümdür. Makinamızın  standart poliüretan sıkma toplarını ihtiyacınıza göre farklı ölçülerde üretebiliriz. Makinamızın fiyatı, standart yuvarlak kapaklar için geçerlidir. Gagalı, triger sprey vb. özel kapakların besleme sisteminde fiyatlar değişmektedir.


Renas ROK-V4AF Tam Otomatik Kapak Beslemeli Vidalı Kapak Sıkma  Makinası 
diğer kapak kapatma makinalarından ayıran en büyük özelliği, her kapak için ayrı sıkma kalıbı yapılma gereği olmamasıdır.


Renas ROK-V4AF Tam Otomatik Kapak Beslemeli Vidalı Kapak Sıkma  Makinası 
sıkma motorları endüksiyonlu torku yüksek, A++ sınıfı motorlardır. Standart asenkron motorlara göre daha uzun ömürlü, daha geç ısınan ve daha az yer kaplayan motorlardır. Sık bakım gerektirmez. Motorların her birisi 60W gücünde olmasına rağmen, 250 wattlık motorlarla aynı gücü üretebilir. Ayrıca ROK-V4A Tam Otomatik Vidalı Kapak Sıkma  Makinasının sağ ve sol motorlarının hız ayarları ayrı ayrı yapılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde hassas kapaklar da da sorunsuz kapatma sağlar.


Renas ROK-V4AF Tam Otomatik Kapak Beslemeli Vidalı Kapak Sıkma  Makinası 
standart konveyör bandı sert paletten yapılmıştır. Pvc bantlara göre çok daha sağlık ve uzun ömürlüdür. Ayrıca oluşabilecek hasarlarda, komple bandın tamamını değiştirmeniz gerekmemektedir. Sadece hasar gören tarafı değiştirerek küçük maliyetlerle tamirat yapabilirsiniz. 


Renas ROK-V4AF Tam Otomatik Kapak Beslemeli Vidalı Kapak Sıkma  Makinası 
%100 yerli üretim bir makinadır. Makinamızın, tasarım, çizim, kesim, büküm, işleme ve otomasyon aşamalarının  tamamı kendi tesislerimizde yapılmaktadır. Satış adetlerimizin yüksek olması, makinamızda oluşabilecek tasarım hatalarını minimize etmemize yardımcı olmaktadır. Ayrıca, makinanımntüm üretim aşamalarının kendi bünyemizde olması,  standardın dışında, ihtiyacınıza uygun makinalar tasarlayabilme  imkanı doğurmaktadır. 
Renas ROK-V4AF Tam Otomatik Kapak Beslemeli Vidalı Kapak Sıkma  Makinası 
hesaplı fiyatına rağmen, SUS 304 paslanmaz çelik ve Alüminyum materyallerden üretilmiştir. Makinamız GMP, FDA, gıda ve ilaç üretim normlarına uygun bir makinadır. Gönül rahatlığıyla hijyen gerektiren tüm üretimleriniz de kullanabilirsiniz.


Renas ROK-V4AF Tam Otomatik Kapak Beslemeli Vidalı Kapak Sıkma  Makinası 
konveyörü tüm modellerin hepsinde standart olarak hız ayarlı olarak gelmektedir. Bu özellik Hassasiyet gerektiren üretimleriniz de kolaylık sağlayacaktır. 


Renas ROK-V4AF Tam Otomatik Kapak Beslemeli Vidalı Kapak Sıkma  Makinası 
standart  modelleri 25 mm ile 50 mm arası tüm kapaklarda çalışabilir. Ancak, farklı ölçüdeki kapaklarınız için farklı çalışma genişliği aralığında çalışacak  makinalar üretebiliriz. 


Renas ROK-V4AF Tam Otomatik Kapak Beslemeli Vidalı Kapak Sıkma  Makinası 
dakikada 50 - 55 adet şişeye kadar sorunsuzca kapatabilir. Vida hatve sayısı fazla olan kapaklarınızda kapasite %10 civarı daha düşük olabilir.  
ROK-V4A Tam Otomatik Vidalı Kapak Sıkma  Makinasının sonradan yada üretim sırasında eklenebilinen opsiyonu sayesinde, işinize tam uygun...
-

 
Paslanmaz Konveyör Bandı; ROK-V4A Tam Otomatik Vidalı Kapak Sıkma  Makinası üretim sırasında eklenebilen bu opsiyon sayesinde,  özellikle aşırı asidik üretimleriniz de ürün dökülmelerine karşı makinayı daha mukavemetli hale getirebiliriz.  Bu opsiyon için talep ettiğimiz fark 60€ X konveyör uzunluğu (m cinsinden, fiyat 1 mt konveyör uzunluğu içindir) 
Not: 1mt konveyör uzunluğu 2 mt konveyör bandına denk gelmektedir.

Dokunmatik Operatör Paneli;  Üretim sırasında eklenebilen bu opsiyon sayesinde, makinanız daha çok kişiselleştirilebilir, çalışma ayarlarına daha fazla hakim olabilirsiniz. Makinayı çok daha fonksiyonel bir hale getiren bu opsiyonu almanızı şiddetle tavsiye ederiz. opsiyonu aldığınızda makinamız da yapısal olarak birçok değişiklik yapılmasına rağmen, işçilik ve malzeme maliyetinin talep edilen bedelden daha fazla olmasına rağmen, alımı teşvik etmek gayesi ile  bu iki opsiyonun toplam fiyatı 800 USD dir.

Farklı şekildeki şişeleriniz için şişe yönü çevirici:  ROK-V4AF Tam Otomatik Vidalı Kapak Sıkma  Makinasına üretimden sonra da eklenebilen bu özellik sayesinde, özellikle triger kapakları taktığınız camsil şişeleri, gagali kapakları taktığınız sıvı sabun şişelerini tek yöne çevirmeye yaran bu klavuzlar, ekstra bir fark alınmadan firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.
 

Bizi Takip Edin

Facebook Twitter Google+ Linkedin

© Copyright 2019 aliemmi.com